Просто о сложном...

Гура. Облік видів економічної діяльності

Звітність суб'єктів грального бізнесу

Звітність з податку на прибуток Суб'єкти грального бізнесу подають Декларацію з податку на прибуток, в якій додатково заповнюють рядок 19.1 і додаток К7. Суб'єкти грального бізнесу, які здійснюють виплату виграшів у лотереї та інших азартних іграх чи розіграшах заповнюють у додатку К7 рядки А, А1 та А2.
Звітність з ПДВ
Декларацію з ПДВ суб'єкти грального бізнесу подають на загальних підставах, при цьому вони заповнюють рядок 3 — операції, що не є об'єктом оподаткування.
Потреба у коригуванні податкового кредиту зумовлює певні проблеми при заповненні Книги обліку придбання товарів (робіт, послуг), затвердженої Порядком [10], оскільки коригування відбувається за підсумками місяця. Існують різні підходи на місцях до вирішення цієї проблеми — деякі податкові органи дозволяють усі записи в Книгу робити в кінці місяця, коли відома сума, яку можна включити до податкового кредиту.
Можна також протягом місяця всю суму сплаченого (нарахованого) ПДВ за товарами (роботами, послугами) включати до складу податкового кредиту, наприкінці звітного періоду зробити коригування податкового кредиту на суму ПДВ, що підлягає віднесенню до складу валових витрат.
Крім загальної для всіх звітності суб'єкти грального бізнесу подають Звіт суб'єкта грального бізнесу про утримані і перераховані до бюджету ЗО % від суми прибутку особи за звітний період за формою згідно з додатком 3 до Порядку [19].
У звіті наводяться суми доходів, витрат і прибутку, нарахований податок на прибуток, сплачений до бюджету податок та різниця між нарахованим і сплаченим податком.