Просто о сложном...

Информация для бухгалтера

Правові особливості оренди державного та комунального майна

Незважаючи на постійне зменшення держсектора економіки, у власності у держави (місцевих органів влади), які раніше, досить багато найрізноманітнішого майна. Частину його не використовують у діяльності держкомпідприємств і тому передають в оренду. А до подібних операцій — особливі законодавчі вимоги. Ось вони й будуть предметом нашого обговорення. Законодавство про оренду Великий птах у даній сфері, з якою доведеться мати справу, — Закон про оренду. Саме він координує: — організаційні відносини навколо передання в оренду держмайна і майна, що належить АРК або перебуває в комунальній власності (далі — держкоммайно); — майнові відносини між орендодавцями та орендарями в контексті господарського використання держкоммайна. Але цим законодавча база не вичерпується. Значно впливають на оренду держкоммайна ГКУ і ЦКУ. На жаль, не обійшлося і без суперечностей між ГКУ і Законом про оренду. Та й усередині самого ГКУ не все так гладко, як хотілось би.

Стежками рідного краю: відпочиваємо разом

Із цим номером газети "Все про бухгалтерський облік" ви одержали карту вашої області. Ми б хотіли, щоб вона не просто висіла на стіні у вашому кабінеті, а и допомагала вам у робочий час і поза ним. Із нашої публікації ви дізнаєтеся, як можна чудово відпочити у вашому регіоні. Ви переконаєтеся, що буквально поруч є колосальна кількість найцікавіших місць для відпочинку — і сімейного, і молодіжного, і культурного, і розважального, і комфортного, і "дикого". Ми розповімо, де взяти інформацію, що краще обрати, чим при цьому керуватися.

Медичне страхування працівників: оформлення та оподаткування

Здоров'я — головне багатство кожного з нас. І піклуватися про нього варто не лише, коли хвороба вже вразила вас. Важливо вести здоровий спосіб життя і своєчасно користуватися послугами медичного страхування. Тоді, якщо випадково й виникнуть проблеми зі здоров'ям, то страхова компанія допоможе їх успішно подолати.

Сьогодні турбота про самопочуття співробітників стає складовою частиною соціальної політики підприємств. І недарма — адже це ефективний спосіб організації якісного медобслуговування для працівників з гарантією його оплати,що дозволяє уникнути додаткових витрат на лікування.Тому багато роботодавців завбачливо страхують здоров'я персоналу, від чого виграють всі.

Допит свідка й надання пояснень: як поводитися

Що й казати, у розслідуванні кримінальних справ, а точніше, у доведенні вини, величезну роль відіграють показання свідка, потерпілого, а також обвинуваченого. У кримінальних справах, на думку багатьох — найбільш "екстремальній" галузі судочинства, вирішуються проблеми провинності та покарання з позицій супротивності: карного переслідування і захисту від нього. На досудовому розслідуванні можливості захисту обмежені, оскільки вітчизняне слідство має яскраво виражені риси "інквізиційного", тобто одностороннього процесу.

Консервуємо основні засоби/фонди без проблем

Іноді підприємству стає невигідно або взагалі неможливо експлуатувати певні виробничі потужності. Тому й виникає потреба призупинити їх функціонування. Цим, як правило, скорочують експлуатаційні витрати та забезпечують схоронність майна до того часу, коли його використання у госпдіяльності стане доцільним та економічно ефективним. Одночасно такий тайм-аут дозволяє підприємствам перепочити і підготуватися до нового етапу свого розвитку.

Сьогодні ми розповімо вам про процедурні й облікові нюанси консервації виробничих потужностей підприємств.
Основи основ Організаційні основи та єдиний порядок підготовки до консервації, її проведення та розконсервації основних виробничих фондів (далі— ОВФ) встановлено в Положенні № 1183. Наголосимо: цей документ обов'язковий для підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, а також засновані на державній власності. Для інших він має рекомендаційний характер.

Облігаційна позика підприємства: правила випуску

Традиційні джерела фінансування суб'єктів господарської діяльності—кредитні ресурси, емісія векселів,акцій.Але все частіше наші підприємства обирають інші способи залучення фінансових ресурсів.Серед них—випуск облігацій.Особливий інтерес викликає він у будівельних підприємств. І недаремно:Закон №3201,що набрав чинності, обмежив можливості фінансування житлового будівництва. І все б гаразд. Але з появою Закону про цінні папери і Положення № 1178 емісію облігацій проводять за дещо іншими правилами.І ось тут вам без нашої допомоги не обійтися.Із наших матеріалів ви дізнаєтеся,як правильно здійснити та документально оформити облігаційну позику. Хто може випускати облігації Насамперед нагадаємо: облігація є цінним папером, що засвідчує внесення його власником грошей і підтверджує зобов'язання емітента повернути власнику облігації її номінальну вартість у передбачений умовами розміщення строк і виплатити доход за нею, якщо інше не передбачено умовами розміщення (п. 1 ст. 7 Закону про цінні папери).

Корисні поради страхувальнику

Ще з давніх-давен людина прагнула убезпечитися від усіляких негараздів, і як наслідок цього виникло страхування. Згадайте як раніше нам нав'язливо пропонували застрахувати життя, машину, квартиру тощо. З приходом приватної власності в нашій країні даний процес активізувався, а перелік страхових послуг помітно розширився.

Тому сьогодні ми поговоримо про те, що повинен знати будь-який страхувальник.

Мобілки промаркують і позначать, а імпортерам і продавцям — дозволять працювати

Почнемо з короткого екскурсу в історію. Трохи більше року тому Національна комісія з питань регулювання зв'язку (далі — НКРЗ) уже приймала два рішення, подібних до коментованих, — від 02.03.06 р. №№ 212 і 213. їх поява повинна була спричинити маркування радіоелектронних засобів (далі— РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (далі — ВП), нанесення спецзнаків на одному з видів РЕЗ — радіотелефонах стільникового зв'язку (простіше кажучи, мобілках), а також отримання імпортерами, виробниками і продавцями РЕЗ і ВП дозвільного документа. Однак завдяки постанові госпсудум. Києва від ЗО.08.06 р.у справі № 6/412-А нічого із запланованого Нацкомісією тоді не сталося. Причина — остання, на думку суду, "не забезпечила реалізацію принципу передбачуваності при здійсненні регуляторної діяльності і, як наслідок, затвердила 02.03.2006 оскаржувані нормативні акти з порушенням ст. ст. 4, 5,7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", що зумовлює незаконність вищевказаних регуляторних актів та є підставою для визнання їх нечинними згідно зі ст. І71 КАС України".

Відсутність податкових зобов'язань з ПДВ при списанні основних фондів: міф чи реальність

Більшість бухгалтерів час від часу стикається зі списанням основних фондів (ОФ). І звичайно, їх цікавить, як документально оформити таку операцію, аби уникнути нарахування податкових зобов'язань з ПДВ. Ось це і буде темою нашої публікації. СПОЧАТКУ ПРО АЗИ Які ПДВшні наслідки списання ОФ, говорить п. 4.9 Закону про ПДВ. Так, якщо вони ліквідуються за самостійним рішенням платника податку, то для цілей оподаткування таку операцію розглядають як поставку таких ОФ. При чому база оподаткування — звичайні ціни, що діють на момент такої поставки, а для ОФ групи 1 — за звичайними цінами, але не менше їх балансової вартості1. Але з цього правила є винятки.

Розпродаж оголосили та в обліку відобразили

Розпродаж: речі, які вам не потрібні,
за ціною, перед якою ви не змогли встояти.
Л. Левінсон
Тим не менше, поєднання літер у слово "РОЗПРОДАЖ" на вітринах магазину мов магнітом притягує покупців. Адже, купуючи речі під час таких акцій, можна суттєво зекономити.

А для торговельних підприємств розпродаж —один з ефективних засобів стимулювання продажу. Тому кожному бухгалтеру в торгівлі варто знати, як оформити і відобразити в обліку подібну акцію.