Анализ финансовой отчетности

Информация для бухгалтера

Страхування майна

У сучасних умовах страхування майна, належного підприємству, дуже часто є не забаганкою, а суворою необхідністю. Страхування майна в Україні регулюється Законом про страхування, яким визначено основні поняття та засади страхової діяльності, види добровільного і обов’язкового страхування, регламентовано укладення угод страхування тощо. Відповідно до його положень суб’єктами страхування найчастіше є страховики та страхувальники.

Податкові консультації по-новому

Як уже відомо, ПКУ скасував термін «податкове роз’яснення». Натомість впроваджено нове поняття «податкова консультація», яка може бути лише індивідуальною і завдяки змінам, внесеним Законом No3609, узагальнюючою. З’ясуймо правове значення таких консультацій та їх роль у житті підприємства.

Спільна діяльність: новини законодавства

Останнім часом концептуальні засади державного регулювання спільної діяльності за участі державного майна суттєво змінюються. Ознайомимося докладніше з деякими нововведеннями та іншими змінами законодавства.

Адреса покупця - не обов’язковий реквізит для податкової накладної

У покупців різні вимоги щодо заповнення їхньої адреси у податковій накладній. Це, своєю чергою, змушує по декілька разів переробляти податкові накладні. Чи обов’язково заповнювати такий реквізит податкової накладної, як «Місцезнаходження (податкова адреса) покупця»?

Нова форма звіту про прийнятих працівників

З 22.08.2011 р. набрав чинності Наказ No279 (див. на с. 44), яким було затверджено нову форму звіту про прийнятих працівників (далі — форма No5-ПН), яку, як і раніше, слід подавати до центру зайнятості, та інструкцію щодо її заповнення (далі — Інструкція). Про інші звіти до Фонду безробіття ви можете прочитати у «ДК» No28/2011, а зараз з’ясуємо, які саме зміни було внесено до форми No5-ПН.

Квартира при розводе

Я считаю себя не бедным человеком и не обделенным женским вниманием. Ведь дамы как мотельки слетаются на богатеньких дядичек, и я не стал исключением из правил. В ресторане я познакомился с очаровательной девушкой звали ее Камила. Разговорились и я пригласил ее в свою квартиру которая находится в центре Москвы.

Ех, прокатаю! або Організовуємо роботу пунктів прокату

Усім відоме прислів'я:за гроші щастя не купиш.Про те цілком можливо взяти хоч малесенький шматочок щастя напрокат. Що саме?Вибір феєричний. Дивіться самі: влітку—ролики, скейти, велосипеди, яхти і човни. Узимку—лижі, санчата, ковзани, гірськолижне обладнання й карнавальні костюми. Позасезонні фаворити—весільне вбрання, автомобілі, відеокасети, DVD-диски і багато іншого.

На близитися до бажаного допоможуть пункти прокату,які повільно,але вірно відроджуються. Про те, як правильно організувати роботу і налагодити документообігу подібній галузі, — наша сьогоднішня публікація. Упевнені, і простим споживачам, які вирішили скористатися послугами прокату, буде цікаво дізнатися про свої права й обов'язки.Що ж,до роботи.