Анализ финансовой отчетности

Новости учета

Термін відрядження продовжується рішенням керівника

21.06.2011 12:22 · Новости учета
Роботодавцям та працівникам. Мінфін зазначив, що відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, скерування працівника підприємства у відрядження здійснюється керівником цього підприємства або його заступником та оформляється наказом із зазначенням терміну перебування такого працівника у відрядженні.

У 2011 році право на щоквартальне подання звітності з ПДВ мають лише платники ЄП

20.06.2011 12:21 · Новости учета
Платникам ПДВ. Квартальний податковий період на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року можуть обрати платники податку, які мають право на застосування нульової ставки податку на прибуток. Заява про вибір квартального податкового періоду подається податковому органу разом із декларацією за наслідками останнього податкового періоду календарного року, тобто грудня 2011 року.

Внесено зміни до розміру оплати праці працівників у відрядженні

20.06.2011 12:18 · Новости учета
Роботодавцям. Відповідно до змін, унесених ВРУ до ст. 121 КЗпП, працівникам, які скеровані у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим від середнього заробітку.

Установлено коефіцієнти підвищення страхових виплат на 2011 рік

20.06.2011 12:07 · Новости учета
Застрахованим у ФСС НВВ. З метою здійснення робочими органами виконавчої дирекції ФСС НВВ перерахування з 01.03.2011 р. щомісячних страхових виплат потерпілим (членам їхніх сімей) правління Фонду внесло зміни до Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого постановою правління Фонду від 27.04.2007 р. №24.

Зовнішніх сумісників у формі №1ДФ можна показувати як працівників за цивільно-правовими договорами

19.06.2011 12:11 · Новости учета
Податковим агентам з ПДФО. Згідно з Порядком заповнення та подання №1ДФ реквізити податкового розрахунку заповнюються так: «Працювало у штаті» — проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи. «Працювало за цивільно-правовими договорами» — кількість працівників за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.

Хто платить туристичний збір?

19.06.2011 12:00 · Новости учета
Платникам туристичного збору. ДПАУ роз'яснила, що питання стосовно нарахування туристичного збору, який належить до місцевих податків і зборів, вирішують місцеві ради.

Практика обліку ПДВ для колишніх «спрощенців»

18.06.2011 11:30 · Новости учета
Життя не стоїть на місці. Змінюється законодавство, змінюються умови ведення бізнесу, як наслідок, суб'єкт підприємницької діяльності в нових умовах може змінити свою систему оподаткування. Як працювати колишнім «спрощенцям», які змінили систему оподаткування, як зареєструватися платниками ПДВ, на що слід звернути основну увагу, як правильно виписувати ПН, та відображати документи у реєстрі виданих та отриманих ПН — про все це йтиметься у цій статті.

Основні засоби при переході на загальну систему

18.06.2011 11:22 · Новости учета
У зв'язку з набранням чинності розділом ІІІ Податкового кодексу України в оподаткуванні податком на прибуток з 1 квітня відбулися значні зміни. Дії платників у перехідний період регулюються розділом ХХ Податкового кодексу України. Тут розглянемо нюанси оподаткування основних засобів при переході зі спрощеної системи на загальну. Оскільки перехідні операції не висвітлені законодавством повною мірою, наведемо наш погляд на проблемні моменти.

Перехід юросіб на загальну систему

18.06.2011 11:10 · Новости учета
Зміна системи оподаткування завжди пов'язана з певними труднощами для платників податків. А якщо врахувати, що з II кварталу 2011 року (дата набрання чинності розділом III ПКУ) змінилося й обкладення податком на прибуток, то при переході зі спрощеної системи оподаткування на загальну треба бути особливо уважним. З'ясуймо, що нового слід очікувати платникам — юридичним особам, які вирішили по-іншому платити податки з 01.04.2011 р.