Анализ финансовой отчетности

Новости учета

Інваліди, які купують автомобіль за власні кошти, сплачують пенсійний збір

30.06.2011 16:36 · Новости учета
ПФУ зазначив, що платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів є підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також фізичні особи, які набувають права власності на легкові автомобілі шляхом:

Що нового очікується після запровадження електронного декларування товарів

30.06.2011 16:35 · Новости учета
Суб'єктам ЗЕД. Держмитслужба нагадала про головні нововведення електронного декларування товарів, які очікують суб'єктів ЗЕД з 27.05.2011 р. Головне нововведення полягає в тому, що передбачено лише один критерій для внесення суб'єктів ЗЕД до Реєстру підприємств, допущених до електронного декларування, — укладення договору з Держмит-службою про надання посадовим особам митних органів права безперешкодного доступу до фінансових та банківських документів підприємства, що належать до переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України, після закінчення митних процедур та пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон.

Затверджено форму договору про допуск до фіндокументів при електронному декларуванні

30.06.2011 10:27 · Новости учета
Суб'єктам ЗЕД. ДМСУ затвердила договір про надання посадовим особам митних органів права безперешкодного доступу до фінансових і банківських документів підприємства щодо переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

Змінено порядок нарахування ПДВ переробним підприємствам

29.06.2011 16:32 · Новости учета
Переробним підприємствам. Кабмін вніс зміни до Порядку нарахування ПДВ, що сплачується до держбюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо і м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати.

ПН треба засвідчувати тією самою печаткою, що і банківські та розрахункові документи

29.06.2011 16:31 · Новости учета
Платникам ПДВ. Відповідно до ПКУ, податкова накладна виписується у двох примірниках у день виникнення податкових зобов'язань продавця. Оригінал податкової накладної надається покупцю (отримувачу) товарів/послуг на його вимогу. Копія податкової накладної залишається у продавця товарів/послуг як звітний розрахунковий податковий документ і зберігається у порядку та протягом строку, передбаченого законодавством для зобов'язань зі сплати податку.

Витрати на оренду майна для госпдіяльності — до витрат

29.06.2011 16:30 · Новости учета
Фізособам-СПД. ДПАУ зазначає, що пунктом 2 ст. 793 ЦКУ передбачено: договір найму будівлі чи іншої капітальної споруди строком на 3 роки і більше підлягає нотаріальному посвідченню. Договір, укладений на строк не менш ніж на 3 роки, підлягає держреєстрації. Передання наймачеві будівлі чи іншої капітальної споруди оформляється відповідним документом, що підписується сторонами договору. З цього моменту починається обчислення строку договору найму, якщо інше не встановлено договором. Отже, якщо договір на користування нерухомим майном укладено відповідно до ст. 793 — 795 ЦКУ, то витрати з орендної плати за таким договором належать до складу витрат при обчисленні податку на прибуток за умови використання орендованого майна у власній госпдіяльності, а також документального підтвердження цих витрат.

Податкові агенти мають права та обов'язки, встановлені для платників туристичного збору

29.06.2011 16:29 · Новости учета
Податковим агентам щодо турзбору. ДПАУ нагадує, що до місцевих податків і зборів віднесено туристичний збір, який може справлятися за рішенням сільської, селищної та міської ради податковими агентами, а саме:

Формування податкової звітності з акцизного податку

29.06.2011 16:21 · Новости учета
Платникам акцизного податку. ДПАУ зазначає, що згідно з пунктом 223.2 ПКУ платник податку з підакцизних товарів, вироблених на митній території України, та імпортер алкогольних напоїв та тютюнових виробів подає щомісяця не пізніше 20-го числа наступного періоду органу державної податкової служби за місцем реєстрації декларацію акцизного податку.

СПД — платники ЄП мають право на санаторно-курортне лікування за кошти ФСС з ТВП

28.06.2011 16:12 · Новости учета
Застрахованим С з ТВП у ФС. Фонд нагадує, що особи, які займаються підприємницькою діяльністю та сплачують ЄП, мають право на матзабезпечення та соцпослуги за загальнообов'язковим соцстрахуванням у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю, за умови сплати страхових внесків не менше 6 місяців протягом календарного року перед настанням страхового випадку.