Анализ финансовой отчетности

Новости учета

Якщо помилки виявлені перевіркою, УР не подається

21.12.2010 17:35 · Новости учета
Платникам податків. Головний податковий орган затвердив узагальнююче податкове роз'яснення щодо подання уточнюючих розрахунків платниками податків. Докладний наш коментар на роз'яснення податкової можна буде прочитати у наступних числах «ДК».

Нові пільги для будівельників

21.12.2010 17:29 · Новости учета
Будівельним організаціям. ВР України внесла зміни до Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва». Змінами визначено, що кредитно-фінансові установи здійснюватимуть пільгове кредитування суб'єктів господарської діяльності, що провадять будівництво (забудовників), для будівництва житла та інших об'єктів будівництва під заставу цінних паперів, майнових прав та інших активів до 1 січня 2013 року.

Здати будинки в експлуатацію буде легше

21.12.2010 17:22 · Новости учета
Будівельним організаціям. З метою спрощення дозвільно-погоджувальних процедур на будівництво та прийняття в експлуатацію об'єктів містобудування Міністерство регіонального розвитку та будівництва України внесло зміни до свого Наказу від 24.12.2008 р. №637.

Держкомстат прийняв нові статистичні форми

21.12.2010 17:16 · Новости учета
Юрособам. Держкомстат України затвердив форми державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій, інвестицій зовнішньоекономічної діяльності, інвестиційних проектів, основних засобів і будівництва:

Торгівельні підприємства повинні мати термінали для приймання пластикових карток

21.12.2010 17:08 · Новости учета
СГД, які використовують РРО. Кабмін своєю постановою установив, що суб'єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг і відповідно до закону використовують реєстратори розрахункових операцій, повинні здійснити перехід на обов'язкове приймання спеціальних платіжних засобів (плаcтикових карток) для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги):

Держава надаватиме фінансову підтримку для створення оптових ринків сільгосппродукції

21.12.2010 15:45 · Новости учета
Юрособам, яким надано статус оптового ринку сільгосппродукції.Кабінет Міністрів України затвердив Порядок, який визначає механізм використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для надання державної фінансової підтримки для створення оптових ринків сільськогосподарської продукції. Головним розпорядником бюджетних коштів згідно з Порядком є Мінагрополітики, а одержувачами бюджетних коштів — юридичні особи, яким надано статус оптового ринку сільськогосподарської продукції. Державна фінансова підтримка надаватиметься для:

Визначено, як СГД розраховуватимуться з державою за наданими їм кредитами

21.12.2010 14:54 · Новости учета
ДПА України затвердила Методичні рекомендації щодо порядку погашення у 2010 році заборгованості суб'єктів господарювання перед державою за кредитами, залученими державою або під державні гарантії, бюджетними позичками та фінансовою допомогою, наданою на поворотній основі. Ними встановлено порядок погашення до державного бюджету зобов'язань боржника зі сплати відповідної суми коштів у порядку та строки, визначені кредитною угодою, у тому числі пені, відсотків:

Нові правила охорони праці для працівників хімічних підприємств

21.12.2010 14:52 · Новости учета
Держгірпромнагляд затвердив нові Правила охорони праці для виробництв основної хімічної промисловості. З набранням ними чинності такими, що не застосовуються на території України, вважатимуться «Правила безопасности для производств основной химической промышленности», затверджені протоколом Держгіртехнагляду СРСР від 28.08.79 р. №38 та листом Міністерства хімічної промисловості СРСР від 22.03.79 р. №Н-2970-79.

У відрядження — на власному автомобілі

21.12.2010 14:00 · Новости учета
ДПАУ у своїй консультації у «Віснику податкової служби» №27/2007 висловлює думку, що в разі направлення у відрядження на особистому авто підприємство повинне автомобіль у працівника орендувати: «Уразі якщо виїзд у відрядження здійснюється на автомобілі відрядженого працівника, то, крім зазначених витрат, виникають також витрати, пов'язані з орендою автомобіля» (с. 38).