Анализ финансовой отчетности

Податковий кодекс: перший крок податкової реформи

22.12.2010 12:23 · Новости учета
21 вересня 2010 р. на сайті ВРУ з’явився новий документ Податкового кодексу.Економічна спільнота відреагувала блискавично. І вже 23 вересня 2010 р.

Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів спільно з газетою «Экономические известия» було організовано «круглий» стіл«Податковий кодекс. Перший крок податкової реформи». Про основні тези, що висвітлювалися при обговоренні, читайте у цьому матеріалі.

Нині усіх цікавить питання: як житиме український бізнес після ухвалення Податкового кодексу? Що буде з малим бізнесом?
Уряд знайшов у собі мужність відкликати з розгляду у ВРУ Податковий кодекс у попередній редакції (законопроект No6509). Безумовно, це свідчить про те, що влада готова до діалогу з бізнесом та експертною спільнотою.

Наскільки такий діалог буде консолідованим та конструктивним, — інше питання. Голова ради підприємців при КМУ Л. Козаченко наполегливо пропонує брати участь у дискусіях та нарадах з приводу обговорення проекту Податкового кодексу, попередньо надсилаючи свої конструктивні зауваження та пропозиції на адресу Ради підприємців.

Партнер PwC В’ячеслав Власов слушно зауважив, що влада, як і раніше, не вважає за потрібне надавати пільги та знімати обмеження на включення до ВВ підприємства роялті, представницьких, витрат на просування товарів (робіт, послуг) на ринку. Проте такі витрати несе будь-який бізнес, і змушувати його сплачувати «з власної кишені» досить нелогічно. Як і раніше, немає жодних пільг з оподаткування внесків до статутних фондів інших підприємств, жодних пільг для розвитку масштабних інвестиційних проектів.

Як бачимо,про поліпшення інвестиційного клімату для іноземного інвестора в Україні говорити наразі не доводиться. Проектом Податкового кодексу регламентовано обчислення тимчасових та постійних податкових різниць. Безумовно, у розвинутих країнах пояснення різниць між податковим та бухгалтерським обліком є невід’ємною частиною приміток для фінзвітності підприємств, проте в Україні, на думку В’ячеслава Власова, найімовірніше, така ініціатива має на меті посилення податкового адміністрування та зменшення обсягу роботи для податкового інспектора. Вкрай негативно сприймається практиками і той факт, що з Податкового кодексу вилучено «правило конфлікту інтересів».

Усі учасники «круглого» столу зійшлися на думці, що потрібно створити певний ресурс в інтернеті, помістити туди проект Податкового кодексу і всі зауваження та правки, аналіз конкретних норм відображати саме там. Такий підхід значно спростив би та зробив би ефективнішою роботу над цим документом.

Економічні експерти відзначають наявність у новому документі неузгодженостей між собою норм різних розділів, не кажучи вже про термінологічні неточності. Приймати кодекс у такому вигляді, як нині, просто нереально. Сьогодні компанії складають свої бюджети на 2011 рік, і складають їх з урахуванням чинного податкового законодавства. Для того щоб Податковий кодекс запрацював з 01.01.2011 р., мало його просто прийняти. За той короткий час, що залишився до 2011 р., адекватно відреагувати на нові правила ведення бізнесу в Україні не зможуть ні податківці з новими нормами та формами звітності, ні сам бізнес.

І це вже не кажучи про те, що такий фундаментальний документ, як Податковий кодекс, має пройти апробацію та адаптацію у реальних бізнес-умовах. Тому вкрай важливо, щоб діалог між владою та бізнесом тривав і після затвердження Податкового кодексу.

Важливо, щоб у Перехідних положеннях Податкового кодексу була чітко прописана можливість бізнесу за узгодженням
з владою, хоча б наступні 2 — 3 роки вносити до нього реальні правки. Адже тільки час зможе дати оцінку того, наскільки Податковий кодекс є конструктивним та системно опрацьованим владою, бізнесом і економічною спільнотою.

Юлія Кловська