Анализ финансовой отчетности

Здати будинки в експлуатацію буде легше

21.12.2010 17:22 · Новости учета
Будівельним організаціям. З метою спрощення дозвільно-погоджувальних процедур на будівництво та прийняття в експлуатацію об'єктів містобудування Міністерство регіонального розвитку та будівництва України внесло зміни до свого Наказу від 24.12.2008 р. №637.

Зокрема, у новій редакції викладено перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків. Відповідно до змін цим переліком треба керуватися тепер також й під час прийняття в експлуатацію вбудовано-прибудованих приміщень.

Перелік робіт доповнено новими пунктами. Прийняття в експлуатацію житлових будинків та вбудовано-прибудованих приміщень тепер можливе, крім раніше визначеного, без:

1) влаштування внутрішніх перегородок у вбудовано-прибудованих приміщеннях;

2) штукатурення внутрішніх поверхонь стін та стель вбудовано-прибудованих приміщень, крім заповнення швів.

3) влаштування внутрішніх систем електрообладнання та газопостачання вбудовано-прибудованих приміщень.

Внутрішні опоряджувальні роботи, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків, зазначатимуться у проектній документації. Житлові будинки, в яких квартири побудовано за кошти державного бюджету та кошти місцевих бюджетів, приймаються в експлуатацію за умови виконання опоряджувальних робіт у повному обсязі.

Наказ Мінрегіонбуду від 21.08.2010 р. No327 набере чинності з дня опублікування (станом на 05.10.2010 р. не опублікований).