Анализ финансовой отчетности

Мобілки промаркують і позначать, а імпортерам і продавцям — дозволять працювати

Почнемо з короткого екскурсу в історію. Трохи більше року тому Національна комісія з питань регулювання зв'язку (далі — НКРЗ) уже приймала два рішення, подібних до коментованих, — від 02.03.06 р. №№ 212 і 213. їх поява повинна була спричинити маркування радіоелектронних засобів (далі— РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (далі — ВП), нанесення спецзнаків на одному з видів РЕЗ — радіотелефонах стільникового зв'язку (простіше кажучи, мобілках), а також отримання імпортерами, виробниками і продавцями РЕЗ і ВП дозвільного документа. Однак завдяки постанові госпсудум. Києва від ЗО.08.06 р.у справі № 6/412-А нічого із запланованого Нацкомісією тоді не сталося. Причина — остання, на думку суду, "не забезпечила реалізацію принципу передбачуваності при здійсненні регуляторної діяльності і, як наслідок, затвердила 02.03.2006 оскаржувані нормативні акти з порушенням ст. ст. 4, 5,7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", що зумовлює незаконність вищевказаних регуляторних актів та є підставою для визнання їх нечинними згідно зі ст. І71 КАС України".

І от тепер НКРЗ, прийнявши 20.06.07 р. два рішення — № 802 і № 803 (далі - рішення № 802, № 803 відповідно), фактично повторно спрямовує імпортерів (виробників, торговців) на шлях маркування РЕЗ і ВП обліковими марками (стільникових телефонів—додатково захисними знаками). А заодно — і за одержанням дозволу. Тепер про все конкретніше і по черзі.

Імпортери
На РЕЗ і ВП вони змушені наносити облікові марки — інакше засоби (пристрої) просто не можна буде продавати (п. 1.7 Порядку реалізації в Україні радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, затвердженого рішенням № 803, далі— Порядок № 803, див. стор. 29 поточного номера). До того ж знадобиться дозвіл на ввезення РЕЗ або ВП. І дозвіл, і марки буде видавати держпідприємство "Український державний центр радіочастот" (далі — УДЦР р. Причому за останні імпортер окремо платити не стане — їх ціну включили до вартості послуг з оформлення дозволу на ввезення (п. 1.4 Положення про порядок надання дозволів на ввезення із-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, затвердженого рішенням № 802, далі—Положення № 802, див. стор. 25 поточного номера).

До речі, оформлення дозволу на ввезення (тимчасове ввезення) із-за кордону РЕЗ і ВП з урахуванням захисних елементів обійдеться в 10 грн за одиницю (ст. 10 Граничних тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язаних з використанням радіочастотного ресурсу України, затверджених рішенням НКРЗ від 02.03.06 р. № 217, далі — Граничні тарифи). Діяти воно буде 4 місяці, про що нагадуватиме запис у ньому (п. 3.10 Положення № 802). Якщо знадобиться його продовжити (не більше ніж на 2 місяці — п. 3.11 Положення № 802) — доплатите 10% від тарифу (п. 6 Граничних тарифів). Інші можливі витрати: консультації з підготовки заявочних матеріалів — 20 грн за годину (ст. 16 Граничних тарифів), довідкові матеріали — 10 грн за сторінку (ст. 17 Граничних тарифів).

Де на виробах будуть красуватися облікові марки, УДЦР погодить під час їх видачі. Загальні вимоги зафіксували в п. 4.4 Положення № 802: нерозбірна частина РЕЗ і ВП в місці, доступному для огляду. Для мобілок — це фірмова упаковка поряд із заводською етикеткою, на яку нанесено серійний номер (ІМЕІ) термінала.

Етапи отримання дозволу (звичайно, коли вони потрібні —див. нижче пільгові ситуації) і марок такі:
1) імпортер подає заяву (додаток 1 до Положення № 802) про видачу дозволу. До неї додають документи, перелічені в п. 2.2 Положення № 802;
2) якщо претензій до документів немає, протягом 10 робочих днів УДЦР надішле рекомендованим листом або вручить особисто рахунок на оплату своїх робіт;
3) УДГЦР видає дозвіл на ввезення РЕЗ та ВП і облікові марки не пізніше ніж через 5 робочих днів після пред'явлення Заявником підтвердження оплати послуг (п. 3.7, пп. 4.5.3 Положення № 802).

Окрема форма заяви потрібна для ввезення РЕЗ і ВП при підтвердженні відповідності (додаток 3 до Положення № 802). Перелік "приправ" до нього —у п. 2.4 Положення № 802. Також свої тонкощі при ввезенні суднового обладнання навігації і радіозв'язку, а також для подальшого використання на цивільних повітряних суднах (п. п. 2.5, 2.6 Положення № 802).

Важливо: імпортер РЕЗ і ВП, після ввезення їх в Україну, зобов'язаний потім протягом 10 днів відзвітуватися (форма — додаток 9 до Положення № 802; для імпортерів мобілок —додаток 10) про фактичне використання марок (до речі, дія марок безстрокова). Паралельно потрібно подати серед іншого реєстр зіпсованих облікових марок і самі браковані марки (пп. 4.5.7 Положення № 802).

Окремо зупинимося на мобілках. Поряд з обліковими марками їх, повторимо, мітять ще й захисними знаками (п. 4.7 Положення № 802). Щоправда, імпортер до "позначення" уже руки не докладе — це справа іноземного виробника (п. 4.8 Положення № 802). Як виробник здійснить маркування, буде написано в договорі між ним і УДЦР. Зазначимо, що в п. 4.9 Положення № 802 сказано, що маркування знаками "виробником здійснюється на безоплатній основі".

Нарешті, якщо імпортер планує продавати РЕЗ і ВП, дозволом на ввезення для нього справа не обмежиться. Адже він — представник великої сім'ї продавців засобів і пристроїв. Отже, йому потрібно подбати і про дозвіл на реалізацію.

Продавці
Дозвіл необхідний усім суб'єктам господарювання, які займаються оптовим або роздрібним продажем РЕЗ або ВП, зокрема, через комісійні та інтернет-магазини(п. п. 1.2,1.3Порядку №803). Його видає УДЦР (якщо заявник зареєстрований у столиці чи Київській області) або його філія за місцем реєстрації здобувана. Документ потрібен буде на кожний пункт реалізації, причому торгувати можна лише тими РЕЗ і ВП, які в ньому зазначені (п. 1.4 Положення № 803).

Дорога за дозволом (знову ж, коли він необхідний) розбита на 3 ділянки:
1) суб'єкт господарювання подає заяву про видачу дозволу на реалізацію (додаток 1 до Порядку № 803) і документи, названі в п. 2.3 даного Порядку № 803. Заразом зауважимо: серед обов'язкових додатків є копія свідоцтва платника ПДВ. Відсутність останнього може стати приводом для відмови у дозволі (п. 3.7 Порядку № 803). Вважаємо, це стосується лише тих, хто є ПДВшником.Тому, сподіваємося, органи, уповноважені видавати дозволи, не будуть вимагати названого документа у неплатників такого податку;

2) протягом 10 робочих днів із дня реєстрації заяви УДЦР (його філія) приймає рішення про видачу дозволу і при позитивному розкладі надсилає рекомендованим листом (вручає особисто) рахунок на оплату вартості робіт. Під час роздумів центр може запитати додаткову інформацію, продовживши строк прийняття рішення максимум на 5 робочих днів (п. п. 3.4—3.6 Порядку №803);

3) у заявника є ЗО календарних днів з дня відправлення йому рахунка (зауважте, не отримання, а саме відправлення), щоб оплатити послуги. Якщо в цей строк не принести підтверджувального документа, доведеться все починати спочатку (п. 3.9 Порядку № 803). Дозвіл на реалізацію видають протягом 3-х робочих днів після ознайомлення з платіжкою. Строк його життя наведено у вихідній заяві, але не більше 5 років.

А як чинити, коли відкривається новий пункт реалізації або коли закінчення строку дії дозволу не за горами? Про це говориться в п. п. 3.16,3.17 Порядку №803. У пункті ж 3.18 перелічені підстави для переоформлення дозволу.

Зазначимо: над його оформленням УДЦР (його філія) працює не безкоштовно. Наприклад, розгляд матеріалів на їх відповідність до вимог законодавства до надання дозвільних документів коштує 80 грн за один вид РЕЗ, ВП (ст. 15 Граничних тарифів).

Комісіонери напевно зіткнуться з не маркованими РЕЗ і ВП. Торгувати можна і ними, але лише після обклеювання обліковими марками, роздобути які — головний біль комітента. Саме йому слід звернутися до УДЦР (його філії) із заявою за формою додатка 11 до Порядку № 803 (пп. пп. 4.12.1, 4.12.2). Усього передбачено три види РЕЗ і ВП, на яких може не виявитися облікових марок:
— ввезені за дозволом УДЦР (тоді знадобиться надати ще і його копію), але до введення обов'язкового маркування;
— ввезені без дозволу і марок, оскільки вони включені до пільгового переліку (див. нижче);
— виготовлені до 23.07.07 р.3, але такі, що відповідають умовам застосування на території України, зафіксованим у ст. 25 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" від 01.06.2000 р. № 1770-111.

Формально щастя спілкуватися з УДЦР (його філіями) привалило не лише комітентам — суб'єктам господарювання, але й звичайним громадянам, які побажали здати свій "старий" (тобто не маркований) РЕЗ чи ВП у комісійний магазин. Адже безмарочних товарів на вітрині комісіонера бути не повинно. А от з мобільними телефонами, на яких немає захисних знаків, ситуація виглядає безвихідною. Адже навіть за великого бажання їх ніхто не "позначить" — право на те має лише виробник. Але п. 4.8 Порядку забороняє продавати мобілки без знаків. Отже, у торговельній мережі їм не місце? Вважаємо, відповідь на це питання дасть час.

Українські виробники
Хоча їх прямо і не зобов'язали потурбуватися про дозвіл на реалізацію, одержати "добро" доведеться і їм — це випливає, зокрема, з пп. 4.6.2 Порядку № 803. їм же потрібно потурбуватися про нанесення облікових марок на РЕЗ і ВП, що виготовлюються (п. 4.6 Порядку № 803). Отже, треба подати до УДЦР заяву і папери, перелічені у пп. 4.6.2 Порядку № 803. Розглядати заяву можуть 10 робочих днів. У вдалому випадку УДЦР погодиться видати облікові марки на запланований на наступні 3 місяці обсяг продукції (пп. 4.6.3 Порядку № 803). Видають їх за 5 робочих днів з дати подання платіжного документа. Як бачимо, на відміну від імпортерів, які за облікові марки окремо не платять, виробникам їх нададуть не безкоштовно (п. 4.16, пп. 4.6.5 Порядку № 803). От тільки про ціну облікових марок у Порядку № 803 ані слова. Усе — на договірних засадах.

Про використані марки треба звітуватися перед УДЦР (додаток 10 до Порядку 803) не пізніше 9 числа місяця, наступного за звітним (пп. 4.6.9 Порядку № 803). Не забудьте додати реєстр зіпсованих марок і їх самих власною персоною. Одержати нові марки можна, лише довівши, що використали 75% виданих (пп. 4.6.10 Порядку №803).

Щасливчики, або Кому не потрібні дозволи, марки, знаки
Декілька слів про тих, кого те, що відбувається, цікавитиме лише як сторонніх спостерігачів. НКРЗ визначила два пільгових списки:
— у додатку 2 до Положення № 802 (див. стор. 25). У ньому список РЕЗ і ВП, для ввезення (одержання в поштовому відправленні) із-за кордону яких не потрібен дозвіл;
—у додатку 2 до Порядку № 803 (див. стор. 29). Тут зафіксовані РЕЗ і ВП, які можна без дозволів продавати.

Зауважимо: право на пільгове ввезення не завжди переростає у право пільгового продажу. Наприклад, без усяких клопотів можна імпортувати радіомікрофони. Але на реалізацію дозвіл знадобиться. До того ж неодмінно слід обклеїти радіомікрофони обліковими марками. От тільки Порядок № 803 мовчить про те, звідки їх взяти (див. вище). Точніше, він припускає видачу марок лише у разі комісійної торгівлі (пп. 4.12.1), а ситуація, коли посередника немає, виглядає патовою.

Окрім того, без облікових марок та/або захисних знаків обійдуться РЕЗ або ВП, які:
— тимчасово ввозять на митну територію України, у т. ч. з рекламною (демонстраційною) метою;
— ввозять на митну територію України для випробувань та/або сертифікації;
— переміщують через територію України транзитом;
— виробляють в Україні та експортують за її межі (п. 4.2 Положення № 802, п. 4.2 Порядку № 803).

Епоха змін, або Як працювати в перехідний період
Тут відлік ведуть з дня набрання чинності документами, що розглядаються, — 23 липня 2007 року.

Отже, у відрізок часу по 90-й календарний день з цієї дати (тобто по 20.10.07 р.) УДЦР повинна видавати дозволи на ввезення радіотелефонів стільникового зв'язку незалежно від наявності на них захисного знака. Але є й обмеження — мобільники повинні бути виготовлені до 29.08.07 р. (п. 2 рішення №802). Якщо ж стільниковий "народився" пізніше і на ньому все ще немає захисного знака, знадобиться підтвердження "батька", що апарат призначений для вітчизняного ринку. На таку продукцію УДЦР прописано видавати дозволи протягом 120 днів з часу"Х". Іншими словами, по 19.11.07 р.

Ймовірно, імпортер до 23.07.07 р. добув дозвіл на ввезення РЕЗ і ВП, але не встиг їх завезти. Тоді, заповнивши спеціальну форму заяви (додаток 6 до Положення № 802) і подавши УДЦР документи з пп. 4.5.2 того самого Положення, він, швидше за все, протягом 5 робочих днів запасеться обліковими марками.

Поступово звикати до марок і дозволів дозволили й продавцям РЕЗ і ВП (ут. ч. національним виробникам). Починаючи з23.07.07 р. протягом 120 календарних днів (по 19.11.07 р.) НКРЗ надала їм право реалізовувати не-марковані РЕЗ і ВП (п. 2 рішення № 803). А от про індульгенцію для торгівлі мобільними телефонами, на яких (окрім марок) повинні бути ще й захисні знаки, чомусь не згадали. Питається: невже з 23 липня їх*потрібно було зняти з продажу? Хочеться вірити, що ми даремно згущаємо фарби. І все-таки дізнатися позицію НКРЗ було б досить важливо.

У перехідний період (як виняток із загального порядку) маркуванням можуть зайнятися і продавці РЕЗ і ВП. Щоправда, лише тих засобів і пристроїв, що розмістили в торговельній мережі до 23.07.07 р. (п. З рішення № 803). Для цього потрібно подати до УДЦР (пп. 4.14.1

Порядку № 803) заяву за формою із додатка № 12 до цього Порядку. Однак обов'язкова умова — щоб був дозвіл на реалізацію. Окрім заяви, потрібно принести:
— довідку про кількість нереалізованих РЕЗ і ВП за підписом керівника і печаткою;
— фотокопію дозволу на ввезення (якщо він був отриманий раніше);
— засвідчену копію сертифіката відповідності;
— фотокопію дозволу на торгівлю;
— ескіз(и) РЕЗ і ВП з місцем нанесення облікової марки (окрім мобільних телефонів).

Фактично залишки можуть перевірити працівники Держінспекції зв'язку або УДЦР за дорученням НКРЗ (пп. 4.14.2 Порядку №803). І все ж таки протягом 10 робочих днів УДЦР або видасть марки, або надасть мотивовану відмову незалежно від перевірки (пп. 4.14.3 названого Порядку). Чи доведеться платити продавцям за марки — прямих вказівок у документі просто немає. Сподіваємося, вони будуть безкоштовними. По-перше, строк видачі не пов'язаний з поданням платіжки (як у випадках з платними марками, прямо передбаченими Порядком № 803). По-друге, серед додатків до заяви немає документів, що підтверджують оплату.

Санкції
Будь-які відхилення від Положення № 802 або Порядку № 803 — відсутність дозволів на реалізацію, торгівля продукцією без марок (знаків), неподання (несвоєчасне подання) звітності і т. д. — можна охарактеризувати як порушення правил реалізації РЕЗ і ВП. Аза це штрафують посадову особу або фізособу-підприємця у розмірі від 50 до 100 НМДГ (сьогодні — від 850 до 1700 грн) з конфіскацією РЕЗ і ВП або без неї (ст. 146КпАП). Набагато вищі фінсанкції за повторне протягом року порушення: від 100 до 300 НМДГ (тобто від 1700 до 5100 грн) з конфіскацією засобів і пристроїв. Ще зазначимо, що адмінвідповідальність загрожує і населенню.

Окрім того, пам'ятайте, що дозволи від УДЦР (його філій) відмінно вписуються в термін "документ дозвільного характеру" із Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" від 06.09.05 р. № 2806-IV. За його відсутність можуть покарати і за ст. 164КпАП: від 20 до 40 НМДГ (від 340 до 680 грн). Знову ж таки — з конфіскацією або без неї. Повторне порушення підвищить розміри штрафів.

Усе ж ми сподіваємося, що штрафи вас обминуть стороною. А всі непорозуміння навколо нових умов торгівлі незабаром усунуть.
Євген Федоровський