Анализ финансовой отчетности

Усі на бал! Валові витрати будуть!

Карнавал в усіх країнах світу, що зберегли цей похвальний звичай, є пора свободи, коли люди найсуворіших правил дозволяють собі безумства.
Граф Монте-Крісто. О. Дюма
Новий рік! Без сумніву, одне із найочікуваніших свят абсолютно для всіх. З ним пов'язують нові мрії, нові починання, нові надії. А саме святкування? Його так довго чекають, обмірковують, де святкувати, готуються, шиють чи купують шикарне вбрання.

А що може бути краще, ніж у передноворічний тиждень зустріти це свято в дружньому колективі, зібратися всією корпоративною сім'єю. Новорічні бали, маскаради, карнавали, шоу-програми, розваги на будь-який смак. Це веселощі, море посмішок і незабутні миті в колі друзів. Запальні танці, феєрія, бризки шампанського і феєрверки, і, звичайно ж, королева балу — красуня-ялинка, прикрашена яскравими іграшками, гірляндами, які переливаються, золотим і срібним дощем. Все сяє, іскриться, кружляє. Як це чудово!


Між тим організація такого свята потребує ретельної підготовки. Та й бухгалтеру також клопоту вистачає. Тому ми з радістю підкажемо вам, як краще відобразити все це в обліку.

Будь-яке підприємство бажає, щоб корпоративний Новий рік довів турботливе відношення до співробітників, адже кожного з них ви цінуєте і шануєте. Це ще одна причина для створення на вашій фірмі не тільки робочої, але й дружньої обстановки.

"Якже зустріти корпоративний Новий рік весело і легко?" — думаєте ви. Хочеться, щоб свято було веселим і таким, що запам'ятається, неповторним, несхожим на попереднє. Тут уже дайте волю своїй фантазії. Спочатку визначіться з місцем святкування, добре, що варіантів багато: нічні клуби, ресторани, кафе, їдальні, будинки культури і т. п. А як же в новорічний вечір без запального шоу за участю найкращих артистів, ілюзіоністів, клоунів та інших зірок програми? Ну і, зрозуміло, меню: без застілля у нас свято не свято (хоча насправді важливі атмосфера і настрій). Звичайно, про це варто подбати заздалегідь, оскільки чим ближче Новий рік, тим варіантів менше. Думаємо, на сьогодні у вас це питання вже вирішене.

Тепер прийшла черга бухгалтера. Як провести даний захід в обліку, і не просто так, а з валовими витратами?

З валовими витратами
Є цілком законний спосіб. Подивимося на корпоративний Новий рік дещо з іншого боку. Отже, це чудовий привід підбити підсумки року, що минає: нагадати співробітникам про досягнення вашого колективу,відзначити лідерів компанії, розповісти про плани і перспективи розвитку підприємства на наступний рік та інше. Крім того, якщо на підприємстві є колдоговір, то на цих зборах керівник може звітувати про виконання положень колдоговору. Обов'язок сторін, що його підписали, — щорічно звітувати про його виконання в строки, передбачені колдоговором, встановлений у ст. 15 Закону про колдоговори. Так що це буде вже не святкуванням, а зборами з виробничих питань. Так-так, серйозний захід, причому (що безспірно) цілком пов'язаний з госпдіяльністю. А якщо так, то й витрати на його проведення відносять до валових.

Які саме? Як ви вже напевно здогадалися — плата за оренду приміщення. Адже зібравши одночасно весь великий колектив, його потрібно десь розмістити, а в офісі всі не поміщаються, актового залу у вас немає (якщо ж є, то цей варіант вам навряд чи допоможе). Як відомо, пп. 7.9.6 Закону про прибуток саме і дозволяє орендарю збільшити валові витрати на суму нарахованої орендної плати в період, коли здійснюється таке нарахування. Підтверджує витрати акт про надання послуг з оренди приміщення. Більше того: як ми з'ясували, при проведенні таких заходів оренда приміщення безпосередньо пов'язана з госпдіяльністю, а значить, у підприємства є ще й податковий кредит з ПДВ.

Тепер переходимо до порад щодо правильного документального оформлення.

По-перше, укладаєте договір, наприклад, з нічним клубом, на оренду приміщення. Звичайно ж, там слід записати не назву самого закладу — припустимо, "Дансінг-хол" — а назву юрособи, якій належить цей розважальний заклад. Цілком можливо, це буде якесь ТОВ "Тріумф".

По-друге, предмет договору повинен містити приблизно таку фразу: "Оренда приміщення для проведення загальних зборів трудового колективу" чи "Оренда приміщення для проведення зборів з підбиття підсумків діяльності підприємства за 2006 рік".

По-третє, не повинно бути ніяких додаткових рахунків за їжу, напої (тим більше алкогольні), видовищні заходи (діди морози, клоуни, співаки та ін.). Адже у нас серйозний виробничий захід — і розвагам тут не місце. Тому подбайте, щоб до суми орендної плати за актом включили все це єдиним пакетом, але окремо не виділяли. Не забудьте: ви платите тільки за оренду, а що ви там пили і дивилися — не важливо. Максимальний розмір орендної плати залежить виключно від вашої з орендодавцем домовленості. Тоді вся сума потрапить до валових витрат. При цьому нагадаємо: якщо орендодавець — не платник податку на прибуток за ставкою 25% або пов'язана з вами особа, то до валових витрат дозволено включити орендну плату в розмірі, не вищому за звичайні ціни (пп. 7.4.2 і пп. 7.4.3 Закону про прибуток).

Якщо ж ви запросили на вечір Вєрку Сердючку й окремо за рахунок підприємства платите їй гонорар, то, мабуть, наші поради вам вже не знадобляться.

По-четверте, зборам обов'язково повинен передувати відповідний наказ керівника. До того ж ці збори, як і будь-які інші, варто запротоколювати. Все як належить— порядок денний, пропозиції, голосування, винесення рішень. Наприклад, видати працівникам перед Новим роком премію за підсумками роботи за рік, але це вже інша історія...

Отже, резюмуємо: якщо ви виконаєте всі ці умови (звичайно, коли вони для вас прийнятні), то зі спокійною душею включайте до валових витрат вартість оренди залу для проведення загальних зборів трудового колективу, до того ж є податковий кредит (звичайно, якщо він підтверджений податковою накладною). Так, чому б не поєднати приємне з корисним, нічого при цьому не порушуючи?

Без валових витрат
Безумовно, може скластися так, що у вас не вийде домовитися із закладом і доведеться окремо платити за оренду, за їжу, напої і розваги. Тоді впритул зіткнемося з оподаткуванням.

Для початку пригадаємо, що до валових не відносять витрати, не пов'язані з госпдіяльністю, а саме: організація і проведення прийомів, презентацій, свят, розваг і відпочинку, придбання і розповсюдження подарунків (пп. 5.3.1 Закону про прибуток).

Аналогічні обмеження і з податкового кредиту з ПДВ, і пов'язані вони знову ж таки з негосподарністю витрат (пп. 7.4.4 Закону про ПДВ). Тому ПДВ, сплачений у вартості за проведення свята, до податкового кредиту не потрапить.

Єдина радість — немає податку з доходів. Нехай вас не бентежить те, що в Законі про доходи говориться: доход у грошовій і натуральній формі, наданий підприємством працівнику, вважають додатковим благом і включають до його оподатковуваного доходу. Уданій ситуації доходи не персоніфіковані. І вам не потрібно все, що ви з'їли і випили, а також побачили і почули (за що також сплачено), ділити на рівні частини відповідно до кількості присутніх на святі. ДПАУ підійшла до цього питання розумно. У листі від 26.08.04 р. № 7335/6/17-3116 вона авторитетно заявила: "... витрати коштів (прибутку) підприємства (працедавця) на проведення святкового вечора є витратами, пов'язаними із соціальними програмами і послугами підприємства, а тому не є особистим (персоніфікованим) доходом ("додатковим благом") працівників". Підтвердила вона свою думку і в листі від 18.02.05 р. № 1453/6/17-3116. Солідарний із ДПАУ і Мінфін (див. лист від 19.05.05 р. № 31-17310-01-10/9590).

Взагалі, немає ні валових витрат, ні податкового кредиту, ні податку з доходів — є лише свято, і це саме головне!

Ось ми і розповіли бухгалтерам про всі принади обліку новорічного свята.

А що ж наш вечір? Як сказав В. Сумбатов, "карнавальна ніч наближалась до кінця: на одних ще були маски, на інших уже не було обличчя". Так, цілком ймовірне і таке завершення гуляння. Хоча у вас все може бути інакше. Рано чи пізно свято наближається до завершення — кінець і ділу вінець. Але ми бажаємо, щоб у вас завжди був чудовий настрій, адже свято — це стан душі! З наступаючим Новим роком!

Наталія Харитонова