Анализ финансовой отчетности

Залізні коні "в законі": реєструємо автомобілі

Для того щоб спокійно користуватися машиною, її слід зареєструвати, як правило, в ДАІ. Ми не обмовилися — як правило, але не завжди. За ст. 34 Закону про дорожній рух у ДАІ реєструють "призначені для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування": — автомобілі, автобуси; — самохідні машини, сконструйовані на шасі автомобілів; — мотоцикли всіх типів, марок і моделей; — причепи, напівпричепи; — мотоколяски. Усі інші механічні транспортні засоби (далі— ТЗ) підлягають відомчій реєстрації та обліку. Так, великотоннажні автомобілі та інші технологічні транспортні засоби, що не повинні їздити дорогами загального користування, реєструє Державний комітет України з нагляду за охороною праці. Трактори, самохідні машини, сільгосптехніку, інші механізми — Мінагрополітики.

Оскільки переважною більшістю техніки опікується саме ДАІ, про реєстрацію у цій організації й поговорімо.

Реєстрація у ДАІ
Власники ТЗ зобов'язані зареєструвати їх протягом 10 діб після придбання, одержання або виникнення обставин, що потребують внесення змін у реєстраційні документи (ст. 34 Закону про дорожній рух). Щоправда, термін реєстрації продовжать, якщо власник не встигає (хвороба, відрядження, інші поважні причини) (п. 7 Правил реєстрації). За порушення власне строків реєстрації покарання немає. Але вам загрожує штраф за експлуатацію незареєстрованого авто, адже, щоб потрапити до МРЕВ, ви сядете за кермо.

ТЗ юросіб реєструють за місцезнаходженням останніх. Якщо стоянка ТЗ розташована за місцезнаходженням філій, відділень або інших відокремлених підрозділів юросіб, їх реєструють за місцем стоянки (п. 24 Правил реєстрації).

Для реєстрації в ДАІ слід подати (п. 8 Правил реєстрації):
1. Заяву. Обов'язково вкажіть у ній ПІБ особи, якій доручено реєстрацію, та наведіть зразок її підпису, завірений посадовою особою (наприклад, директором) підприємства та його печаткою.
2. Паспорт уповноваженої особи.
3. Документ, що підтверджує законність придбання ТЗ. Ним може бути:
— довідка-рахунок, видана суб'єктом підприємницької діяльності, який продав ТЗ;
— договори, у тому числі угоди, укладені на товарних біржах, та інші посвідчені в установленому порядку документи, що встановлюють право власності наТЗ;
— копія рішення суду, засвідчена в установленому порядку, із зазначенням особи, яку визнано власником ТЗ, його марки, моделі, року випуску, а також ідентифікаційних номерів вузлів та агрегатів;
— акт приймання-передачі ТЗ, виданий підприємством-виробником ТЗ чи його вузлів та агрегатів, або підприємствами, які переобладнали чи встановили на ТЗ спеціальний пристрій згідно зі свідоцтвом про відповідність конструкції ТЗ вимогам безпеки дорожнього руху, із зазначенням їх ідентифікаційних номерів та конкретного одержувача, скріплений підписом посадової особи підприємства і печаткою;
— вантажна митна декларація або належним чином оформлені довідка-рахунок та вантажна митна декларація (засвідчена митним органом копія). Для фізосіб допускається посвідчення митного органу про реєстрацію ТЗ або його вузлів і агрегатів, що мають ідентифікаційні номери, у підрозділах ДАІ;
— договір фінансового лізингу.

4. Документи, що підтверджують оцінку вартості машини, проведену спеціалістом, який пройшов необхідну підготовку у порядку, встановленому МВС, Мін'юстом, Держпромполітики, Держмитслужбою та Фондом державного майна, і має відповідні документи.

5. Квитанції(платіжні доручення) про сплату транспортного податку, а при реєстрації легковика — ще й про сплату пенсійного збору.

6. Квитанції (платіжні доручення) про оплату послуг ДАІ (які саме — ви завжди можете дізнатись у МРЕВ ДАІ).

7. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) з відміткою про зняття з обліку — при реєстрації ненового авто (яке вже стояло на обліку в ДАІ).

8. Акт огляду з метою перевірки відповідності ідентифікаційних номерів вузлів і агрегатів обліковим даним, перебування в розшуку за наявною інформацією баз даних викраденого транспорту, а технічного стану — вимогам безпеки дорожнього руху.

Нерідко чуємо, що працівники ДАІ при реєстрації авто вимагають ще й поліс страхування цивільної відповідальності автовласників. Це неправомірно! Справа втому, що п. 21.1 ст. 21 Закону про автовідповідальність дає автовласнику три дні після держреєстрації на придбання страховки. Та й як отримати поліс на незареєстровану машину — незрозуміло (у поліс вписують державний номер авто).

Зареєструють тільки ту машину, конструкція і технічний стан якої відповідають обов'язковим вимогам норм і стандартів, чинним в Україні, а це підтверджує сертифікат відповідності або свідоцтво про визнання іноземного сертифіката (п. 9 Правил реєстрації). Інформацію про сертифікат на ту чи іншу модель ДАІ отримує від Держстандарту з єдиного реєстру серти-фікованої в Україні продукції. Якщо ж таких даних про якусь модель у підрозділі ДАІ немає, то потурбуватися про копію сертифіката чи свідоцтва доведеться власнику машини. Якщо ви придбали несертифіковане авто, сертифікат можете отримати в установі, акредитованій у системі УкрСЕПРО для проведення сертифікації дорожніх транспортних засобів в Україні. Всього у нашій державі 4 подібних заклади (лист Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України "Щодо сертифікації ДТЗ" від 23.05.01 р. №3-3/8-3333):

1) ДержавтотрансНДІпроект (веб-адреса http:// www.insat.org.ua/);
2) Український науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації (м. Київ);
3) Запорізький ДЦСМС;
4) Львівський ДНДІ "Система".

Але й це ще не всі папери. Якщо підприємство має від 1 до 15 авто включно, для реєстрації покупки в ДАІ потрібно подавати ще й документ, який підтверджує наявність місця для стоянки та зберігання авто (п. 23 Правил реєстрації). Наприклад, договір оренди.

А ось коли в одному населеному пункті у підприємства більше 15 ТЗ, створюють автогосподарство. Для цього необхідно:
1) мати огороджену територію з місцями для стоянки, зберігання, технічного обслуговування та ремонту ТЗ;
2) призначити керівника автогосподарства;
3) ввести посади фахівця з безпеки дорожнього руху, відповідальних за зберігання, технічне обслуговування та експлуатацію ТЗ.

Детальніше про вимоги до автогосподарства ви можете дізнатися у МРЕВ ДАІ.

Після того як на автомобіль видадуть свідоцтво про реєстрацію (так званий техпаспорт) та номерні знаки, доведеться одразу пройти техогляд. Адже експлуатувати машину без талона техогляду не можна (ст. ст. 35, 37 Закону про дорожній рух). Не плутайте його з оглядом машини, який проводив експерт перед реєстрацією. Тут йдеться про перевірку технічного стану, а перед цим дивились на відповідність номерів агрегатів документам, а конструкції — вимогам безпеки. Отримання талону про проходження техогляду — останній етап епопеї з реєстрацією. Залишається тільки надати податківцям розрахунок транспортного податку за нову машину. Зробити це слід протягом 10 днів з моменту реєстрації (ст. 5 Закону про транспортний податок).

Не забувайте!
При зміні власника ТЗ, місця стоянки, місцезнаходження або найменування власника — юридичної особи, а також кольору, марки або моделі ТЗ внаслідок переобладнання чи заміни двигуна або кузова, інших вузлів та агрегатів, що мають ідентифікаційні номери, необхідно перереєструвати ТЗ у ДАІ.

Для реєстрації в ДАІ слід подати:
1. Заяву.
2. Паспорт уповноваженої особи.
3. Документ, що підтверджує законність придбання ТЗ.
4. Документи, що підтверджують оцінку вартості машини.
5. Квитанції (платіжні доручення) про сплату податків.
6. Квитанції (платіжні доручення) про оплату послуг ДАІ.
7. Акт огляду.

Відповідальність
Експлуатацію незареєстрованих ТЗ заборонено. Ось що каже ст. 34 Закону про дорожній рух: у разі експлуатації такого авто його можуть примусово вилучити, а власнику повернути його вартість із огляду на технічний стан і строк експлуатації. Утім, Конституція України стоїть на сторожі інтересів автовласника. У її ст. 41 сказано: "примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом (виділено авт. — О. Б.)". До того ж законодавчого механізму вилучення машини немає. Та й суспільної необхідності вилучати авто у такому випадку ми не бачимо. Отже, боятися цього не варто.

Однак безкарним порушник не залишиться. Адже за керування ТЗ, не зареєстрованими або не перереєстрованими як належить, з підробленим номерним знаком, без номерного знаку або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандарту, або з умисно прихованим номерним знаком, ч. 4 ст. 121 КпАП передбачає штраф водієві від 34 до 85 грн. А при повторному протягом року порушенні штраф зросте до 51 — 136 грн.

Звичайно ж, краще все робити вчасно і про штрафи знати лише в теорії, чого вам і бажаємо!

Список використаних нормативно-правових актів:
1. КпАП — Кодекс України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-Х.
2. Закон про дорожній рух — Закон України "Про дорожній рух" від 30.06.93 р. № 3353-ХІІ.
3. Закон про автовідповідальність — Закон України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" від 01.07.04 р. №1961-IV.
4. Закон про транспортний податок — Закон України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" від 11.12.91 р. №1963-ХІІ.
5. Правила реєстрації— Правила державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок, затверджені постановою КМУ від 07.09.98 р. №1388.
Олександр Башинський