Анализ финансовой отчетности

Порядок на дорогах: Кабмін змінив права ДАІ та правила реєстрації авто

Однією постановою Кабмін відкоригував кілька автомобільних нормативних документів, що стосуються кожного автовласника чи водія. Подивімося, що в них змінилося. Нові права та обов'язки ДАІ Окреслимо за порядком, які зміни сталися у Положенні про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, затвердженому постановою КМУ від 14.04.97 р. № 341 (далі — Положення). 1. Уточнено склад Державтоінспекції. На сьогодні до складу ДАІ, крім департаменту, управлінь і відділів, входитимуть: — Центр безпеки дорожнього руху; — спеціальний загін "Кобра" особливого призначення при департаменті Державтоінспекції МВС; — міжрайонні відділи (відділки) Державтоінспекції; — підрозділи дорожньо-патрульної служби. Ці нововведення, на нашу думку, викликані реформуванням ДАІ, розпочатим влітку минулого року за ініціативою Президента України. Сподіваємося, реформа закінчилася і нових міліцейських підрозділів, що претендують на тісне спілкування з водіями, більше не буде.

2. Змінено права працівників ДАІ підчас виконання службових обов'язків.

По-перше, оновлений пп. 17 п. 5 Положення має такий вигляд: "забезпечувати в установленому законодавством порядку заборону експлуатації транспортних засобів". З нього "вирізали" словосполучення "із вилученням номерних знаків".

Проте фактично все залишилося так само. Оскільки за ст. 37 Закону України "Про дорожній рух" від 30.06.93 р. № 3353-ХІІ (далі - Закон про дорожній рух) експлуатувати транспортні засоби (далі — ТЗ) забороняється саме шляхом вилучення державних номерних знаків!

Тому вважаємо, що інспектор і надалі має повне право вилучити номерний знаку машини, експлуатувати яку заборонено!

По-друге, досі пп. 21 п. 5 Положення дозволяв працівникам ДАІ складати адмінпротоколи і накладати адмінстягнення на порушників. Тепер інспектор може забезпечувати оформлення правопорушень та "вживати відповідних заходів з метою притягнення винних до відповідальності". На нашу думку, істотних змін не відбулося. Адже як раніше, так і зараз Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі — КпАП) наділяє даішників правом складати адмінпротоколи, а за деякими порушеннями — приймати рішення про адмінстягнення.

Тому-то протоколи на порушників Правил дорожнього руху (далі — ПДР) складатимуть і в майбутньому.

Але у згаданому 21 -му підпункті є й дещо дійсно нове.

Тепер у ньому чітко окреслено випадки, коли інспектор вправі перевірити у водія наявність медичної довідки:
1) під час отримання або обміну посвідчення водія;
2) при проведенні державного техогляду.

Виходить, в інших випадках вимагати у водія мед-довідку даішник не може.

По-третє, з пп. 22 п. 5 Положення вилучили право даішників "перевіряти в передбачених законодавством випадках знання водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху і навичок керування ними та направляти водіїв на медичний огляд". Тепер цей підпункт дозволяє інспектору залучати до роботи спеціалістів органів виконавчої влади та різних підприємств і організацій, а також співпрацювати з громадськими формуваннями з питань забезпечення безпеки дорожнього руху.

Однак, "вилучені" із пп. 22 п. 5 Положення права залишилися за ДАІ. Дивіться самі: в останньому абзаці ст. 15 Закону про дорожній рух сказано, що коли водій систематично порушує ПДР, уповноважені посадові особи ДАІ можуть направити його для перевірки знань цих правил. Підтвердження такої систематичності — скоєння протягом астрономічного року (365 днів) більше трьох порушень ПДР, зафіксованих у талоні до посвідчення водія (п. 16 Положення про талон до посвідчення водія, затвердженого наказом МВС України від 02.04.94 р. №166).

Аналогічний стан справ і з медоглядами. Нагадаємо: для водіїв їх поділяють на два види — огляди стану здоров'я для визначення придатності людини керувати ТЗ певної категорії та огляди на стан сп'яніння.

Перші водіям доводиться проходити у будь-якому разі. Спочатку — перед отриманням посвідчення водія, а потім — кожні 3 роки (чоловікам старше 55 років і жінкам старше 50 років — кожні 2 роки) (саме стільки діє Медична довідка за п. 3.6 Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, затвердженого наказом МОЗ України, МВС України від 05.06.2000 р. № 124/345).

А направляти на медогляд на стан сп'яніння інспектори ДАІ вправі, керуючись пп. 7 п. 5 Положення. Та й про п. 21 ст. 11 Закону України "Про міліцію" від 20.12.90 р. № 565-ХІІ не слід забувати. Він надає міліції право "організовувати при необхідності медичний огляд водіїв, затримувати, відстороняти від керування транспортними засобами осіб, які перебувають у стані сп'яніння". А у ст. 266 КпАП прописано: водії, які керують транспортними засобами і щодо яких існують достатні підстави вважати, що вони перебувають у стані сп'яніння, підлягають оглядові на стан сп'яніння. Направлення на огляд проводять за Інструкцією про порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів, затвердженою наказом МВС, МОЗУ, Мін'юсту України від 24.02.95 р. №114/38/15-36-18.

Отож, незважаючи на зміни, права перевіряти знання ПДР і направляти водіїв на медогляд залишилися при даішниках.

По-четверте, працівники ДАІ тепер можуть обмежувати або забороняти проведення ремонтно-будівельних робіт та інших заходів на автомобільних дорогах,вулицях та залізничних переїздах, якщо при цьому не дотримуються вимоги до забезпечення безпеки дорожнього руху та його учасників (пп. 26 п. 5 Положення).

Вважаємо, що є всі шанси зменшити кількість "пробок" на міських вулицях, які виникають через ремонти і будівництва. Звичайно, якщо ДАІ скористається наданими повноваженнями.

Змінено порядок держреєстрації транспортних засобів
Уряд вніс зміни до Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок, затверджених постановою КМУ від 07.09.98 р. № 1388 (далі - Правила).

1. В їх п. 14 нині встановлено, що першу реєстрацію в Україні ТЗ без ідентифікаційних номерів, з підробленими чи пошкодженими номерами, а також авто, які розшукують правоохоронні органи іноземних держав, увезених на митну територію України, не здійснюють.

Однак на самостійно сконструйовані авто, а також на машини, зареєстровані в підрозділах ДАІ, ідентифікаційні номери складових частин (кузова, шасі, рами, двигуна) яких знищені, пошкоджені чи підроблені внаслідок незаконного заволодіння, або коли необхідна заміна таких складових частин після ДТП, тепер наноситимуть спеціальні індивідуальні номери чи дублюватимуть первинні ідентифікаційні номери складових частин ТЗ згідно з вимогами міжнародних і державних стандартів.

За заявою власника або уповноваженої ним особи спеціалізовані підприємства можуть додатково дублювати первинні центральні номери на складових частинах ТЗ.

Після нанесення (дублювання) ідентифікаційних або спеціальних індивідуальних номерів ТЗ чи його складових частин до реєстраційних документів та автоматизованої бази зареєстрованих транспортних засобів вноситимуть відповідні відмітки про місця нанесення та структурну комбінацію символів.

Такі нововведення не можуть не втішати. Вони, на нашу думку, мають ліквідувати проблему перереєстрації автомобілів з безномерними кузовами (останнім часом поставити на облік таку машину було практично неможливо).

2. Із Правил виключено п. 16, який встановлював спеціальні серії номерних знаків для ТЗ юридичних осіб і громадян іноземних держав. Віднині при реєстрації чи перереєстрації таких авто їм видаватимуть номери за ДСТУ 4278:2004 "Знаки номерні транспортних засобів".

Ця новація цікава лише іноземцям. Тепер відрізнити авто диппредставництва від консульського або машини звичайної іноземної організації можна буде за порядковими номерами перших трьох цифр держномера (а не за серіями номерів, як було раніше). Сама ж процедура реєстрації для іноземців залишилася незмінною.

Документи без голограм
З переліку документів, які підлягають захисту голографічними елементами, затвердженого постановою КМУ від 05.07.02 р. № 932, виключили:
— дозвіл на переобладнання ТЗ;
— дозвіл на право проведення технічного огляду ТЗ спеціально уповноваженими комісіями;
— погодження на розміщення реклами;
— формуляр на розміщення реклами.

Тож маємо всі підстави сподіватися, що коштуватимуть ці документи дешевше.

На наш погляд, зміни, запроваджені постановою КМУ від 18.10.06 р. № 1427, позитивні. Та ось чи допоможуть вони покращити стан на наших шляхах — покаже час.