Анализ финансовой отчетности

Що потрібно знати про оренду індивідуальних сейфів

З ростом довіри до банківської системи все більшої популярності набувають послуги з оренди індивідуальних сейфів (скриньок). Люди усвідомлюють, що зберігати цінні папери, дорогі ювелірні або антикварні вироби, важливі документи в себе дома не завжди безпечно, особливо в період тривалої відсутності. Звичайно, кожному хочеться вірити, що з його житлом нічого страшного не трапиться. А якщо вже трапиться, то краще, щоб найбільш значущі для нас речі не постраждали. Для цього можна купити власний або орендувати індивідуальний банківський сейф (далі — ІБС). Що переважніше — вирішувати вам, однак варто визнати: у банку за інших рівних умов захист від крадіжки все-таки надійніший; крім того, в основному домашні сейфи не вологостійкі, а отже, існує ризик зіпсувати те, що зберігається, внаслідок потопу. Отже, ви зупинили свій вибір на ІБС. Що ж він собою являє? Це металевий контейнер у спеціально обладнаному депозитному сейфовому сховищі. Як правило, банки мають у своєму розпорядженні сейфи різних розмірів. Клієнт, залежно від майна, яке він збирається туди помістити, може вибрати найбільш зручний розмір сейфа. Кожний із них має два замки і замикається на два ключі (коди). Один зберігається у банку, а інший — у орендаря. Тобто без клієнта сейф не відкриють ні співробітники банку, ні будь-хто інший.

У зв'язку з цим потрібно берегти свій ключ,66"у разі його втрати банку доведеться замовляти дублікат (причому, швидше за все, у виробника сейфів) або зламувати замок. А це, як ви розумієте, обійдеться орендареві недешево.

За зберігання цінностей в ІБС банк справляє плату, що залежить від розміру орендованого сейфа і найчастіше від строку оренди. Чим більше об'єм скриньки, тим вища ціна, а чим довше клієнт орендує сейф, тим ціна, навпаки, нижча. Сума орендної плати в різних банках може суттєво відрізнятися. Так, вартість найменшої скриньки коливається від 1 з чимось до 8-9 гривень на день (у середньому близько 1 дол. США). Для порівняння — за кордоном такі послуги коштують щонайменше вдвічі дешевше. Крім орендної плати, банки зазвичай беруть заставу за ключ та електронний пропуск (якщо він є) від 250 до 600 грн. Після закінчення договору оренди суму застави повертають. А от у разі втрати ключа заставу не тільки не повернуть, а й можуть вимагати сплати додаткової комісії за дублікат ключа (замка) та/або виклик спеціаліста для заміни замка.

Деякі банки (скажімо, АКБ "Укрсоцбанк") надають знижку клієнтам, які раніше вже орендували у них банківський сейф або мають рахунок у тій самій установі.

Згідно з п. 9 Інструкції про касові операції в банках України, затвердженої постановою Правління НБУ від 14.08.03 р. № 337, банки зобов'язані розробити і затвердити внутрішні положення (інструкції) про організацію роботи зі здійснення касових операцій. У них, зокрема, слід визначити порядок надання в оренду та зберігання цінностей клієнтів банку в індивідуальних сейфах, прийняття від клієнтів цінностей на зберігання. У цих положеннях банки й описують основні умови та правила надання відповідних послуг. Серед таких умов може бути обумовлено перелік майна, що дозволено та/або навпаки заборонено зберігати в скриньках. Як правило, у сейфах не можна залишати:
— зброю та боєприпаси;
— вибухонебезпечні предмети, речовини;
— хімічні, радіоактивні та інші речовини, здатні здійснити шкідливий вплив на навколишнє середовище й організм людини;
— наркотики;
— інші предмети, виготовлення і зберігання яких заборонено законом.

Хочемо застерегти: існує спеціальне обладнання, що дозволяє, не відкриваючи ІБС, дізнатися, чи не зберігає клієнт заборонені предмети, і напевне багато банків його мають.

Традиційно в сейфах зберігають документи (оригінали свідоцтва про народження, шлюб, заповіти, договори, наприклад страхування, тощо), цінні папери, кошти, твори мистецтва, антикваріат, ювелірні вироби, відео- та аудіозаписи на носіях і т. ін.

До речі, за кордоном страхові компанії разом зі страховкою радять зберігати в ІБС (safe deposit box) відеозапис або фотографії застрахованого майна. При настанні страхового випадку ці документи можуть стати у пригоді.

Що цікаво, більшість банків (АБ "Аваль", АБ "Ажіо", АКБ "Укрсоцбанк", AT "ВАБанк" та ін.) не зобов'язують клієнта повідомляти про вміст скриньки і складати описи цінностей, які він залишає в ній. Проте з обережності все-таки бажано скласти такий опис. Якщо раптом щось зникне (хоча ймовірність такої події майже нульова), банк зобов'язаний відшкодувати вартість пропажі. Інакше— він не буде нести відповідальності. Ваш примірник опису (або договору, коли опис наведено в договорі) радять зберігати разом із ключем та мати при собі під час кожного відвідування сховища.

ІБС надають у користування на підставі договору, в якому обумовлюють вартість послуги, строк оренди, умови доступу до сейфа клієнта та/або його довірених осіб (клієнт може за бажанням надати право користування сейфом іншій особі, оформивши нотаріально посвідчену довіреність).

Щоб укласти такий договір, фізособі при собі достатньо мати паспорт. Але іноді банки вимагають ще й ідентифікаційний код. Якщо ж скриньку надають юрособі, то можуть знадобитися нотаріально завірені копії установчих документів і довіреність, скріплена підписом керівника і печаткою підприємства, що підтверджує повноваження особи на підписання договору (коли клієнта представляє директор —документ, що підтверджує його повноваження). До того ж необхідно буде сплатити аванс (найчастіше за весь строк оренди) і, як ми вже говорили, внести заставу за видані ключі від сейфа.

Тим, хто володіє правом доступу до скриньки одноосібно, в договорі варто передбачити умову, за якою можна передати це право іншій особі (родичу, товаришу, партнеру, адвокату) у разі хвороби або смерті. Хоча, звичайно, вміст сейфа, як і будь-яке інше майно, може бути переданий у спадок.

До речі, банки практикують і спільну оренду сейфа, коли скринькою можуть користуватися одночасно дві особи. При цьому доступ до сейфа кожного з них надають винятково у присутності обох орендарів (чи їх довірених осіб). Таку послугу, приміром, надають банк "Аваль" і АКБ "Укрсоцбанк".

Щоб забезпечити конфіденційність операцій із вкладення чи вилучення майна із сейфа, у сховищах передбачено окремі ізольовані кабінки. Клієнт, який орендує ІБС, має право скільки завгодно разів відвідувати сховище протягом часу, відведеного для доступу до нього. Однак за надто часте відвідування сховища банк може справляти додаткову плату, про що має бути зазначено в договорі.

Підбиваючи підсумок, виділимо достоїнства і недоліки використання ІБС. До останніх належать:
1) зависока ціна за оренду скриньки;
2) доступ до скриньки можливий тільки в обумовлений банком час;
3) при втраті ключа клієнту не повертають заставу.

Переваги ІБС очевидні: цінності перебувають під надійною охороною, навіть співробітники банку не можуть скористатися ключем від сейфа за вашої відсутності. До того ж банки зберігають таємницю щодо вмісту вашого сейфа. А при спільному використанні скриньки клієнти-партнери можуть бути впевнені, що один із них іншого не підведе і документи чи інші цінності залишаться у повній цілості.
Геннадій Кузнєцов